Pracownik myjni samochodowej - Salon Aut Używanych - Warszawa WŁOCHY, mazowieckie

Hajmig Sp. z o.o.

Warszawa, 02-220, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Rekrutacja tylko do końca października 2015r. !

Firma
Firma Hajmig Sp. z o.o. została założona w 1993 roku. Salon i serwis aut osobowych znajduje się na ul. Łopuszańskiej 22. Obecnie firma prowadzi rekrutację na stanowisko myjni ręcznej.

Wymagania
* Bystrość i otwartość umysłu oraz zdolności manualne
* Chęć doskonalenia swoich umiejętności oraz sumienność
* Prawo jazdy kat. B
* Mile widziana osoba studiująca

Obowiązki
• Mycie detaliczne samochodów osobowych
• Doglądanie czystości samochodów w ofercie
• Estetyczne przygotowanie samochodów do sprzedaży
• Odpowiedzialność za sprzęt specjalistyczny (maszyna polerska, karcher itp)

Oferujemy
* Szkolenia z car detailingu oraz smart repair
* Podstawa + zmienne wynagrodzenie zależne od przerobu
* Premie i awansy

Prezentacja firmy

Firma Hajmig Sp. z o.o. została założona w 1993 roku. Salon i ser... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne