ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik montażu

Miejsce pracy: Wrocław

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne stawka uzależniona od doświadczenia
  • Dodatek 20% do wynagrodzenia za pracę w systemie 4 - brygadowym
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
  • Bezpłatny dojazd do miejsca pracy (Bielany Wrocławskie) z Wrocławia - Dworzec PKP, pl. Dominikański, pl. Jana Pawła II, Pilczyce, Nowy Dwór, FAT
  • Dofinansowanie do obiadów
  • Bogaty pakiet benefitów (m. in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna,wczasy pod gruszą, szkolenia, premie)

Zadania:

  • Montaż, pakowanie i testowanie podzespołów z branży hydrauliki siłowej (zawory, pompy, podnośniki)
  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń

Wymagania:
  • Wysoka motywacja do podjęcia pracy
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym

Oferta dotyczy pracy stałej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials