Opis stanowiska pracy

Firma HERZ Armatura i Systemy Grzewcze Sp. z o. o. w Wieliczce należy do międzynarodowej grupy HERZ Armaturen GmbH, będącej jednym z najważniejszych europejskich producentów armatury grzewczej i instalacyjnej. W związku z dynamicznym rozwojem w Polsce, firma poszukuje obecnie kandydatek/kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK MONTAŻU

 Zakres obowiązków:

  • czyszczenie i szlifowanie elementów armatury
  • przygotowywanie podzespołów do dalszego montażu
  • montaż gotowych produktów na podstawie instrukcji
  • pakowanie gotowego asortymentu

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz, w systemie dwuzmianowym (6.00-14.00; 14.00-22.00)
  • dokładność, sumienność i odpowiedzialność
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • predyspozycje manualne
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane młode osoby bez doświadczenia zawodowego, pragnące zdobyć kwalifikacje zawodowe.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju posiadanych umiejętności

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy przesłanie życiorysu zawodowego (CV).

Prosimy o dopisanie na przesyłanych dokumentach klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zmianami)".

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na europejskim rynku budowlanym.Ja... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji