Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą o globalnym zasięgu, światowym liderem w produkcji  urządzeń przeznaczonych do zabawy i wypoczynku oraz sprzętu rekreacyjnego i sportowego. Oferujemy szeroki asortyment produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb dla osób w każdym wieku.

Aktualnie w związku z rozwojem naszych wewnętrznych struktur poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK MONTAŻU-OPERATOR PRODUKCJI

Zadania na stanowisku:

• Montaż elementów metalowych i drewnianych przy użyciu elektronarzędzi, w oparciu o schemty, instrukcje, proste rysunki techniczne

• Realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z wymaganiami jakościowymi i ilościowymi

• Rozwiązywanie problemów produkcyjnych związanych z jakością komponentów

• Współpraca z innymi działami, proste prace pomocnicze (zawieszanie i zdejmowanie elementów z ramek i linii podwieszanej, pakowanie, odbieranie desek, kompletowanie)

Wymagania

• Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej, zwłaszcza na stanowiskach związanych z montażem

• Zdolności manualne

• Preferowana umiejętność pracy w oparciu o schematy, instrukcje

• Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym

• Łatwość uczenia się

• Umiejętność pracy w zespole

• Dynamizm w działaniu, operatywność i zaangażowanie

Oferujemy:

• Zatrudnienie w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej

• Zatrudnienie w systemie zmianowym (2-3 zmiany w zależności od sezonu)

• Pracę w miłej atmosferze, w zgranym zespole

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą o globalnym zasięgu, światowym liderem w produkcji urządz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji