Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

pracownik montażu

Nr ref.: 39486
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Słupsk

Zakres obowiązków:

Szukasz pracy w Słupsku? Masz doświadczenie w pracach montażowych i interesujesz się branżą motoryzacyjną? Jeśli na te pytania odpowiedziałeś TAK - to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie!

Dla naszego klienta poszukujemy grupy ponad 60 osób chętnych do pracy do zaraz - zmotywowanych, pracowitych, mających doświadczenie w pracy na stanowiskach mechanika, montera czy ślusarza.

Kim jest nasz klient? To globalny producent pojazdów użytkowych, posiadający fabryki na całym świecie. W Polsce znany jest już od ponad 20 lat. Dołącz do zespołu pracowników tego przedsiębiorstwa i twórz historię tej firmy wraz z innymi.

Nie zwlekaj! Prześlij swoje CV już dziś!

monter

• montaż podzespołów autobusowych

    Oczekiwania:

    • wykształcenie techniczne/ zawodowe

    • doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika, montera, ślusarza

    • zdolności manualne

    Oferta:

    • atrakcyjne wynagrodzenie

    • umowę o pracę tymczasową z możliwością długofalowej współpracy

    • pracę na pełny etat

    • zatrudnienie w firmie wielokrotnie nagradzanej i wyróżnianej za rzetelność, uczciwość, wysoką jakość, dbałość o ludzi i środowisko.

    Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)