Pracownik montażu, spawalni, logistyki Skoda Auto AS

Agencja Pracy FACHMANN CZ

Mlada Boleslav, Kvasiny, zagranica

Opis stanowiska pracy

Proponujemy pracę w firmie Skoda Auto Mlada Boleslav lub Kvasiny Czechy:
1. Umowa o pracę na 3 miesiące z możliwością dalszego przedłużenia,
2. Wynagrodzenie płatne każdego 15 dnia następnego miesiąca za miesiąc przepracowany:
- 17245,-Kc lub 18760,-Kc brutto,
- dodatek za zmianę nocną 22,-Kc/h
- dodatek za zmianę popołudniową 7,50,-Kc/h
- dodatek za ruch ciągły 13,-Kc/h (w przypadku pracy w ruchu ciągłym)
- dodatek za pracę w weekend oraz święta 25%,
- dodatek za nadgodziny w wysokości 25% do godziny,
3. Zakwaterowanie w Mlada Boleslav lub Kvasinach
4. Dopłata do zakwaterowania w wysokości 2500,-Kc/miesiąc
5. Bony żywnościowe w wysokości 45 Kc za każdy przepracowany dzień, wydawane razem z wypłatą,
6. Pracodawca Agencja Pracy Manpower Czechy gwarantuje legalną umowę o pracę z wszystkimi ubezpieczeniami; emerytalne, zdrowotne itd.
7. Terminy naboru od stycznia 2015

Wymagania

Wymagamy:
1. Kierowcy wózków widłowych – uprawnienia + prawo jazdy kat.B
2. Podstawowa znajomość języka czeskiego na poziomie rozumienia ,
3. Rocznego doświadczenia,
4. Dobry stan zdrowia,
5. Chęć do pracy

Prezentacja firmy

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FACHMANN CZ

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 300PLN - 3 600PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
bony towarowe, dopłata do zakwaterowania
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji