Pracownik montażu-Praca od zaraz!

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego i agencją pracy tymczasowej o zasięgu europejskim. Na polskim rynku działamy od 2006 roku. W Polsce tworzymy Grupę Job skupiającą wyspecjalizowane marki usług HR dla biznesu: Job Impulse, Job Trainings, Simple Solutions oraz Job Abroad.
Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej Certyfikat: 3000/3 i Doradztwa Personalnego Certyfikat: 3000/2.

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska pracy:

• Montaż drobnych podzespołów z tworzyw sztucznych;

• Ocena jakościowa detali;

• Liczenie, układanie i oklejanie detali

• Obróbka ręczna detali.

Oferujemy:

• Umowę o pracę tymczasową;

• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

Zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji także osoby z orzeczoną niepełnosprawnością

(firma prowadzi program aktywizacji zawodowej Tak Pełnosprawni).

Wymagania:

• Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 – zmianowym 4-brygadowym;

• Doświadczenie w pracy na produkcji;