Pracownik montażu (m/k) (Jasin)

Trenkwalder

Swarzędz, wielkopolskie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Swarzędz
Obowiązki:
  • praca przy linii produkcyjnej, przy montażu elementów do zderzaków samochodowych.
Wymagania:
  • zdolności manualne,
  • doświadczenie w branży produkcyjnej,
  • sumienność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań i obowiązków,
  • komunikatywność, dyspozycyjność, zaangażowanie.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • zdobycie cennego doświadczenia w renomowanej firmie,
  • pracę od poniedziałku do piątku na trzy zmiany,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.