Pracownik Montażu - Łódź Widzew PM/042016/AB

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Łódź/Łęczyca/Ozorków/Zgierz, łódzkie

Job Impulse Polska (Grupa Job) to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Miejsce pracy: Łódź/Łęczyca/Ozorków/Zgierz

Nr ref.: PM/Łódź/042016/AB

Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży tworzyw sztucznych do sprzętu AGD, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Pracownik montażu.

Nasza oferta:

  • darmowy transport z Łęczycy, Ozorkowa i Zgierza
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełen etat
  • możliwość nawiązania stałej współpracy
  • system premiowy
  • Multisport, ubezpieczenie grupowe
  • już po miesiącu stawka 13,16 zł brutto

Zadania:

  • kontrola wzrokowa elementów do sprzętu AGD
  • praca przy wtryskarkach
  • proste prace manualne i wykończeniowe
  • pakowanie oraz raportowanie

Nasze oczekiwania:

  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym
  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • zaangażowanie i chęć podjęcia stałej pracy
  • dobry wzrok

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: