Pracownik montażu, lakierni, spawalni, magazynu,kontroli jakości (czerwiec 2014)

Agencja Pracy FACHMANN CZ

Kolin Czechy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca w TPCA Kolin (Toyota, Peugeot, Citroen), Czechy.
Proponujemy:
1. Umowa o pracę w systemie 3 zmianowym,
2. Wynagrodzenie płatne każdego 15 dnia następnego miesiąca za miesiąc przepracowany:
- 17600,-Kc (1-3 miesiąc) 20030,-Kc od 4 miesiąca - brutto, plus
- 860,-Kc/miesięcznie - dodatek za zmiany,
- 1410,-Kc do 1610,-Kc - bonus za przepracowany cały miesiąc,
- 1410,-Kc premia za wyniki w pracy,
- 1010,-Kc bonus od firmy wypłacany 3 x do roku,
- 600,-Kc za zmianę ponad kalendarz zmian (nadgodziny),
- 800,-Kc za pracę w dzień świąteczny,
- stołówka zakładowa -dopłatę do wyżywienia (26,50,-Kc obiad), - odzież i obuwie pracownicze oraz dodatek do prania odzieży roboczej, - dopłatę do zakwaterowania w wysokości 10,-Kc za przepracowaną godzinę (w miesiącu kalend.) - możliwość przejścia bezpośrednio pod TPCA po 6 miesiącach pracy,

Wymagania

Wymagane umiejętności:
- wiek do 45 lat,
- chęć pracy w systemie zmianowym,
- bardzo dobry stan zdrowia, - kandydaci do pracy w magazynie – uprawnienia na wózki transportowe i prawo jazdy kat. B,
- zręczność manualna, praktyka i kwalifikacje dużym atutem,

Prezentacja firmy

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FACHMANN CZ

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
długoterminowe
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 900PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
za czas pracy, kwartalna, za wyniki, dodatki zmianowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji