Pracownik montażu hal - Niemcy (AW)

IPF Global

okolice Osnabrück, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK MONTAŻU HAL

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Miejsce pracy: Niemcy, okolice Osnabrück

Zakres obowiązków:

- Praca w firmie zajmującej się montażem pomieszczeń z płyty warstwowej dla rolnictwa
- Montaż elementów metalowych

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (umowa o pracę tymczasową) na warunkach polskich (składki na ubezpieczenie społeczne w ZUS)
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość rozwoju zawodowego
- pracę w polskim zespole
- pomoc przy załatwieniu niezbędnych formalności
- gwarancję zakwaterowania
- zdalną opiekę koordynatora polskojęzycznego przez cały okres trwania projektu
- 100 € premii za polecenie pracownika

Wymagania

Wymagania:

- doświadczenie w pracach z metalem, w montażu hal i pomieszczeń z płyt warstwowych
- dobry stan zdrowia
- motywacja do pracy

Prezentacja firmy

IPF Global jest częścią holdingu IPF GROUP SA. Jesteśmy certyfikowaną ag... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji