Pracownik montażu -1 zmiana

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Łodź, łódzkie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łodź

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisku: pracownik montażu

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:
- montaż drobnych podzespołów i komponentów

Oferujemy:
- pracę w nowoczesnym zakładzie,
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00 - 14.00
- atrakcyjne wynagrodzenie
- miłą atmosferę w pracy
- możliwość zdobycia doświadczenia

Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie zawodowe,
- chęć i motywacja do pracy,
- zdolności manualne
- mile widziane doświadczenie na produkcji

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji poprzez portal lub kontakt pod numerem telefonu:

42 23570 86 lub 660 086 914

Zapraszamy do siedziby firmy:
Ul. Łagiewnicka 54/56, I piętro.

W treści CV proszę zawrzeć klauzulę o ochronie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu
rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883)."

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.