Pracownik montażowy - Wrocław

OTTO Work Force

Wrocław, dolnośląskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Wrocław

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Aktualnie poszukujemy dla swojego Klienta, firmę produkcyjną branży reklamowej, kandydatów na stanowisko:

Pracownik montażu
Miejsce pracy: Żórawina k. Wrocławia

Opis stanowiska pracy:
- prace montażowe: składanie, skręcanie, pakowanie towaru,
- sprawdzanie pod względem jakościowym produktów.

Oferujemy:
- pracę na umowę zlecenie,
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe,
-pracę w systemie jednozmianowym w godz. 7-15,
- pracę w renomowanej firmie,
- możliwość pracy na dłuższy okres.

Wymagania:
- gotowość do podjęcia pracy na dłuższy okres,
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- dyspozycyjność,
- zdolności manualne,
- mile widziane osoby uczące się.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłaniu aplikacji w odpowiedzi na to ogłoszenie.

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).
OTTO Polska jest wpisana do rejestrów podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 2590

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.