PRACOWNIK MOBILNEJ GRUPY INTERWENCYJNEJ

Ab ovo Sp. z o.o. Sp.k.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. - Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego - Nr certyfikatu 18016 - z siedzibą we Wrocławiu. Dla swojego kluczowego Klienta z branży usług porządkowych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław i okolice

Zadania:

  • Wykonywanie czynności porządkowo-czystościowych na obiektach według zlecenia (w tym: doczyszczanie, mycie okien, wykonywanie prac na terenie zewnętrznym: odśnieżanie, grabienie liści, koszenie traw),
  • Wsparcie przy wdrożeniu nowych pracowników z obsługi maszyn czyszczących,
  • Stały kontakt z koordynatorami z związku z wykonywaną usługą,
  • Zastępowanie pracowników na obiektach według zapotrzebowania.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku o podobnym profilu,
  • Dyspozycyjność,
  • Motywacja do pracy, zaangażowanie,
  • Dobra organizacja pracy własnej.

Nasz Klient oferuje:

  • Elastyczny grafik i zadaniowy system pracy w dynamicznie rozwijającej się Firmie z polskim kapitałem i ugruntowaną pozycją na rynku,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie w systemie podstawa + premia,
  • Pracę w młodym zespole i przyjazną atmosferę,
  • Pakiet sportowy oraz medyczny.

Prezentacja firmy

AB OVO ... NA SAMYM POCZĄTKU są relacje z drugim człowiekiem, i t... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca dla studenta, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis