Pracownik Mieszalni / Handlowiec

Firma Motoryzacyjna Marek Migura

WAŁBRZYCH, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • sprzedaż farb i lakierów w sklepie firmowym
  • przyjmowanie i realizacja zamówień od klientów
  • mieszanie farb, dobór kolorów
  • samodzielne poszukiwanie klientów i bieżąca obsługa pozyskanych odbiorców
  • przyjmowanie zamówień od klientów
  • analiza rynku docelowego
  • bieżąca obsługa obecnych klientów firmy
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • ocena barw oraz pomiary kolorów

Wymagania

Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku blacharz samochodowy.
Szeroka wiedza z zakresu metod i technolgii naprawy karoserii samochodowych.
Umiejętność pracy przy zachowaniu najwyższych standardów jakości i norm.
Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe, kierunkowe.
Precyzja, dokładność, sumienność, uczciwość, odpowiedzialność za wykonywaną pracę i jakość wykonywanej pracy.
Dodatkowym atutem będzie:
Doświadczenie w autoryzowanym warsztacie/serwisie
Umiejętność obsługi systemów Eurotax lub Audatex (opcjonalnie)

Prezentacja firmy

Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na lokalnym rynku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi