Pracownik marketu budowlanego

OTTO Work Force

Wałbrzych, dolnośląskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Wałbrzych

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, lidera wśród marketów budowlanych, kandydatów na stanowisko:

Pracownik hali
nr. ref. MW/CAST.WAL/2014

Opis stanowiska:
obsługa Klienta
wykładanie towaru
dbanie o porządek w miejscu pracy

Oferujemy:

zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
pracę w renomowanej firmie
stawka godzinowa (11,90 zł brutto/h)

Wymagania:

chęć do pracy
odpowiedzialność i uczciwość
nie wymagamy doświadczenia!

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłaniu aplikacji w odpowiedzi na to ogłoszenie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.