Pracownik Magazyny - Niemcy

OTTO Work Force

Monchengladbach, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Monchengladbach

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę tymczasową w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik Magazynu, Operator wózka Reachtruck - Niemcy
Miejsce pracy: Niemcy, Monchengladbach
Nr. ref.: JD/MONCH/08/2015

Opis stanowiska pracy:

- Prace magazynowe na hali firmy DHL,
- Operowanie wózkiem typu Reachtruck (wysoki skład).

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość niemieckiego,
- Zaangażowanie i odpowiedzialność,
- Wysoka motywacja do pracy,
- Uprawnienia na wózki widłowe,
- Doświadczenie w pracy na wózkach wysokiego składowania,
- Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

- Oferujemy umowę o pracę tymczasową,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Pomoc w zorganizowaniu dojazdu do Niemiec,
- Zakwaterowanie wraz z dojazdem do miejsca pracy: 55 euro/tydzień.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.