Saturn Planet Sp. z o.o. Wrocław I S.K.

W naszym sklepie Saturn Planet w Magnolia park we Wrocławiu, przy ul. Legnickiej 58 możesz natychmiast zacząć działać, ponieważ szukamy ludzi, którzy jeszcze dziś chcą rozpocząć karierę!

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik Magazynu

PRACOWNIK MAGAZYNU

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Dzięki szybkiej, uprzejmej i skutecznej obsłudze dostarczasz naszym Klientom jeszcze jeden powód by zawsze nas polecali i do nas wracali. Do Twoich zadań należy nie tylko przyjęcie towarów od dostawców, lecz również zaopatrzenie poszczególnych działów i wydawanie Klientom dużego sprzętu. Ponadto, weryfikujesz zgodność przyjmowanych i wydawanych towarów z zamówieniami oraz dbasz o porządek na terenie magazynu.

Wymagania

Jesteś sumienny, uczciwy i dobrze radzisz sobie z organizacją pracy własnej. Cechuje Cię wysoka sprawność fizyczna. Lubisz pracować w zespole i masz wyobraźnię przestrzenną.

Oferujemy

W zamian za dobrze wykonywaną pracę i wkładane w nią zaangażowanie, zapewniamy stabilne zatrudnienie i bogaty pakiet socjalny. Oferujemy możliwość stałego rozwoju, dostęp do nowoczesnych technologii, szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.