Pracownik Magazynu

Emermed Szkolenia

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą działającą w branży sprzętu medycznego. Poszukujemy osoby na stanowisko Pracownika Magazynu.

Do jej zadań będzie należało:
- przyjmowanie towaru,
- ewidencjonowanie towaru w systemie komputerowym,
- pakowanie i wysyłka towaru do klienta,
- wykonywanie bieżących prac magazynowych i administracyjnych.

Wymagania

Idealny kandydat powinien posiadać następujące cechy:

- min. 1 rok doświadczenia w pracy w magazynie lub sprzedaży,
- wykształcenie min. średnie,
- zdolność łatwego nawiązywania kontaktów z ludźmi,
- dynamizm, optymizm, kreatywność i otwartość na nowości oraz zmiany,
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- mile widziana znajomość sprzętu medycznego, a w szczególności sprzętu ratowniczego.

Prezentacja firmy

Ratownictwo Medyczne

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 700PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie