Pracownik magazynu

FreeForm

Warszawa - Ząbki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do magazynu hurtowni z wyposażeniem wnętrz poszukujemy kandydata na stanowisko

miejsce pracy: Ząbki - okolice hali Makro i C.H. M1

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • przyjmowanie i rozpakowywanie dostaw
  • rozkładanie towarów na półki
  • wybieranie towarów na podstawie otrzymywanych dokumentów
  • zabezpieczanie towarów na czas transportu
  • pakowanie paczek
  • wykonywanie innych drobnych prac magazynowych
  • dbanie o czystość w magazynie

Wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie (również studenci)
  • umiejętność podstawowej obsługi komputera
  • gotowość do szybkiego rozpoczęcia pracy
  • dobra organizacja pracy
  • sumienność i dokładność

Nie wymagamy posiadania uprawnień do obsługi wózków widłowych.

Chętnie zatrudnimy studenta studiującego zaocznie - praca tylko od poniedziałku do piątku.

Mile widziane

  • prawo jazdy kategorii B
  • wysoki wzrost
  • zdolności manualne

Prezentacja firmy

Dystrybutor markowych artykułów wyposażenia i dekoracji wnętrz.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka