Opis stanowiska pracy

  • przygotowanie oraz kompletację zamówień
  • utrzymanie porządku na magazynie

Wymagania

  • dostępność w terminie: 1.10 - 30.11.2016 r.
  • mile widziany status studenta
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • pracę w terminie od 1.10 - 30.11.2016 r.
  • pracę w godz. 8:00 - 16:00 (Warszawa, Wawer)
  • wynagrodzenie za:
          1 m-c: 2300 zł brutto
          2 m-c: 2500 zł brutto

Prezentacja firmy

Staff Partners to lider w dostarczaniu wykwalifikowanych kandydatów. Jes... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis