Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej działającej w branży telekomunikacyjnej, poszukujemy osób na stanowisko pracownik magazynu w Strykowie.

pracownik magazynu

Nr ref.: 22305
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Stryków

Zakres obowiązków:
  • dostarczanie materiałów na linie produkcyjne
  • zamawianie materiałów z magazynu
  • nadzór nad stanami materiałów na lokacjach produkcyjnych

Oczekiwania:
  • uprawnienia na wózki spalinowe lub akumulatorowe (II WJO lub I WJO) wydane przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT)
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym oraz w soboty
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferta:
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zapewniony transport

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)