Opis stanowiska pracy

Pracownik magazynu – stabilne warunki zatrudnienia

Zadania:

  • prowadzenie załadunków i rozładunków zgodnie z zamówieniami
  • obsługa wózków widłowych – dla osób z uprawnieniami
  • realizacja zleceń produkcyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych – mile widziane
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym

Oferta:

  • zapewniamy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • opiekę medyczną, kartę sportową OKSystem, Fundusz socjalny (np. bony świąteczne, "wczasy pod gruszą")
  • dogodna lokalizacja

Curver Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością prowadzi procesy rekrutacyjne zgodnie z przepisami prawa dlatego prosimy o przekazywanie danych w zakresie określonym określonych w art. 22(1) § 1. Kodeksu Pracy.

W przypadku udostępnienia nam dodatkowych danych, przyjmujemy, że ma to charakter dobrowolny. W takim wypadku wymaga to Pani/Pana wyraźnej poniższej zgody.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Curver Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Słupsku a także podmioty z grupy podmioty z grupy kapitałowej Keter Group BV

W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:

„Ponadto, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Curver Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Słupsku a także podmioty z grupy podmioty z grupy kapitałowej Keter Group BV również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych (przez okres 12 miesięcy od daty złożenia).

Prezentacja firmy

Marka Curver jest międzynarodowym przedsiębiorstwem i liderem w E... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji