Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka

OBOWIĄZKI

  • sortowanie przesyłek zgodnie z obowiązującymi standardami
  • pakowanie przesyłek do opakowań zbiorczych
  • kompletowanie palet
  • dbanie o bezpieczeństwo oraz zachowanie czystości na stanowisku pracy
  • wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego

WYMAGANIA

  • sprawność fizyczna
  • gotowość do podjęcia pracy jednozmianowej w porze nocnej
  • dyspozycyjność do rozpoczęcia zatrudnienia od zaraz
  • odpowiedzialność i uczciwość
  • umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po trzymiesięcznym okresie próbnym
  • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości od 2500 do 2700 złotych brutto miesięcznie
  • bezpłatny transport do miejsca pracy zapewniony przez pracodawcę
  • możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.