Opis stanowiska pracy

Zapraszamy kobiety i mężczyzn poszukujących pracy do Frigo Logistics Sp. z o.o.

Oferowane stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU

Miejsce pracy: Radomsko

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie produktów do magazynu
  • kompletacja towaru
  • wydawanie produktów z magazynu

Powyższe obowiązki wykonywane są za pomocą elektrycznych wózków widłowych.

Mile widziane (warunek niekonieczny):

  • doświadczenie w pracy magazynowej,
  • uprawnienie do obsługi wózków widłowych,
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy:

  • praca na pełen etat (umowa o pracę bez pośrednictwa agencji pracy),
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • 8 godzin pracy (w tym łącznie godzina płatnej przerwy),
  • system szkoleń dostosowanych do potrzeb pracownika
  • możliwość bezpłatnego uzyskania kwalifikacji na wózki widłowe
  • wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • każdego dnia bezpłatny, ciepły posiłek.

Prezentacja firmy

Frigo Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w Żninie koło Bydgoszczy st... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka, Praca Inne