Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Obecnie dla naszego Klienta - Philips Lighting Poland oddział Pabianice poszukujemy kandydatów na stanowisko:

pracownik magazynu

Nr ref.: 32152
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Pabianice

Zakres obowiązków:
  • załadunek/rozładunek towarów
  • dbanie o zgodność dokumentacji powierzonych materiałów
  • relokacja materiałów

Oczekiwania:
  • doświadczenie w pracy w środowisku magazynowym mile widziane
  • zaangażowanie
  • dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od zaraz

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w dużej, stabilnej firmie
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • opieka konsultanta na terenie zakładu Klienta
  • Szczegóły pod numerem +48 42 231 55 33

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)