Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • minimum średnie wykształcenie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • umiejętność obsługi komputera
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (również wysokiego składowania)
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność i dobra organizacja pracy

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie dostaw towarów oraz przygotowywanie wysyłek zgodnie z zamówieniami klientów
  • przygotowywanie zestawów promocyjnych
  • okresowe prace porządkowe

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej i stabilnej firmie
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego
  • dobrą atmosferę współpracy
  • zatrudnienie na okres próbny (umowa na czas określony)
  • możliwość przedłużenia umowy na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • pakiet usług związanych z ochroną zdrowia oraz pakiet Benefit Systems

Kontakt: Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez BRITA Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Ołtarzewie, ul. Domaniewska 6."

Informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty.

Data obowiązywania oferty: do 19 lutego 2016

Prezentacja firmy

<br/>Już blisko 50 lat firma BRITA odnosi sukcesy na rynku konsumenckich... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka