Opis stanowiska pracy

Firma Hendersonn Recruitment, dla jednego ze swoich zagranicznych kontrahentów, szuka obecnie pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU

Opis stanowiska :

Obsługa magazynu, zbieranie i kompletowanie zamówień, praca na magazynie sieci supermarketów Jan Linders.

Wymagania obligatoryjne:

  • Znajomość angielskiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym – sprawdzona w trakcie rozmowy bezpośredniej;
  • Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu;
  • Obuwie robocze S3 – możliwość zakupu na miejscu;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, lub wiedza w zakresie gospodarki magazynowej;

Pracodawca oferuje:

  • Stawka ok 9 e brutto/h – stawka zależna od wieku kandydata - nadgodziny i weekendy płatne dodatkowo.
  • Uczciwe warunki zatrudnienia - praca na dłużej;
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie (płatne przez pracownika);
  • Transport na terenie Holandii.

Prosimy wysyłać  CV w tytule wpisując: "Pracownik Magazynu"

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)".

*Na życzenie pomagamy także w organizacji transportu z Polski do Holandii

KRAZ 14752

Prezentacja firmy

Firma Hendersonn to firma z doświadczeniem. Obszar naszych działań obejm... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Logistyka, Praca Inne