Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie zamówień dla Klientów
  • obsługa urządzeń transportu wewnatrzmagazynowego
  • utylizacja odpadów z magazynu
  • czyszczenie strefy pracy i przestrzeganie wewnętrznych standardów
  • przestrzeganie przepisów i regulaminów wewnętrznych

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z mozliwością stałej współpracy
  • wynagrodzenie: 3400 zł brutto/m-c + dodatki
  • dofinansowanie do codziennych obiadów (6 zł/dzień)
  • możliwość do przystąpienia do programu Multisport oraz do prywatmej opieki medycznej
  • zestaw dobrej jakości ubrań roboczych
  • kartę Multisport i prywatną opiekę medyczną
  • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • szkolenia wdrożeniowe i doskonalące
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

Wymagamy:

  • dyspozycyjności do ptacy zmianowej (8-16, 10-18, 12-20, raz na 6-7 tygodni zmiana nocna)
  • mile widziana książeczka SANEPID
  • chęci do pracy, zaangażowania w powierzone obowiązki

Wymagania

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • chęci do pracy, zaangażowanie w powierzone obowiązki

Prezentacja firmy

DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG, która ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie