Opis stanowiska pracy

Oferujemy Ci:
• Dofinansowanie do codziennych obiadów
• Każdego dnia bezpłatnie: dobrej jakości kawę, herbatę, owoce, wodę, często słodycze
• Imprezy integracyjne (pikniki rodzinne, Mikołajki)
• Pracę w nowoczesnej fabryce
• Szkolenia wdrożeniowe i doskonalące
• Zestaw dobrej jakości ubrań roboczych
• Stabilne zatrudnienie w firmie międzynarodowej
• Dobrą, przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

Zakres obowiązków:
• Przygotowanie i kompletowanie zamówień dla klientów
• Obsługa urządzeń transportu wewnątrzmagazynowego
• Prace porządkowe oraz przestrzeganie standardów
• Utylizacja odpadów z magazynu

Wymagania:
• Brak przeciwwskazań do pracy zmianowej
• Mile widziane osoby z uprawnieniami do kierowania wózkami widłowymi
• Mile widziane posiadanie książeczki sanepidowskiej
• Chęć do pracy, zaangażowanie w powierzone obowiązki

Prezentacja firmy

DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG, która ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie