Pracownik Magazynu

OTTO Work Force

Łódź, łódzkie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Łódź

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:Magazynier

Opis stanowiska:

- Rozładunek / załadunek samochodów

- prace magazynowe

- segregowanie paczek

Wymagania:

- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

- dyspozycyjność do pracy zmianowej

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

- praca zmianowa w godzinach: 15:30 – 23:30 , 20:00 – 4:00 lub 22:00-08:00

- możliwość podjęcia stałej współpracy

- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania cv w odpowiedzi na to ogłoszenie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.