Opis stanowiska pracy

SPECYFIKA PRACY:
Praca w magazynie logistycznym oraz na produkcji przy sortowaniu i rejestrowaniu produktów wg norm, informowanie o nieprawidłowościach, kontrola przychodzących i wychodzących produktów, sortowanie skrzynek i przygotowywanie do mycia, prawidłowe rozmieszczenie produktów na magazynie, liczenie zapasów na magazynie, również inne prace.

MIEJSCE PRACY: Holandia, Barendrecht

OFERUJEMY:
–atrakcyjne wynagrodzenie €10,55/h
–dodatki godzinowe
–mieszkanie służbowe
–ubezpieczenie
–przejazd z miejsca zakwaterowania do pracy
–legalną pracę u sprawdzonego klienta

Wymagania

–komunikatywna znajomość języka angielskiego
–elastyczność w godzinach pracy
–mile widziane prawo jazdy kat B
–mile widziane doświadczenie przy tego typu pracy

Prezentacja firmy

Firma Good Job&Tax rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
ok 6 miesięcy
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji