Pracownik Magazynu

UNIFET Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Stanowisko:

Magazynier / Operator wózka widłowego

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Organizacja i dokonywanie rozładunków i załadunków;
  • Obsługa wózka widłowego;
  • Obsługa produkcji;
  • Przyjmowanie towaru i jego identyfikacja;
  • Praca ze skanerami kodów oraz obsługa programu magazynowego;
  • Wydawanie i wysyłanie towaru do odbiorców;
  • Nadzór nad codziennym przyjmowaniem towarów z produkcji do magazynu

 Od kandydatów / kandydatek oczekujemy:

  • preferowane wykształcenie średnie;
  • dobra znajomość komputera ( mile widziana znajomość programu Symfonia);
  • doświadczenie w pracy w magazynie min. 1 rok;
  • brak przeciwskazań do pracy przy żywności;
  • uprawnienia na wózki widłowe (doświadczenie - min. 1 rok);
  • bardzo dobra organizacja pracy, staranność i konsekwencja w wykonywaniu powierzonych obowiązków służbowych;
  • wysoka kultura osobista;
  • prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

  • Atrakcyjny pakiet premiowy,
  • Pracę w ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

Informacja:

  • Praca w systemie 3 zmianowym.
  • Praca od Poniedziałku do Piatku (możliwe weekendy)

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą produkującą i dystrybuującą wysokiej jakości tłuszcze roś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 100PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premia motywacyjna
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis