OTTO Work Force

Pracownik magazynu

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gliwice Łabędy

Firma OTTO Polska sp. z o.o. (nr rej. 2590) jest jednym z liderów w w branży doradztwa personalnego na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową w kraju i za granicą.

Obecnie dla naszego Klienta z branży logistycznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Rejon: Gliwice Łabędy

Nr ref. MS/M/09/2013/IP

Opis stanowiska pracy:

-praca w magazynie,
-rozładunek i załadunek towaru,
-obsługa wózka widłowego,
-prace porządkowe.

Wymagania:

-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
-dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym,
-umiejętność współpracy w zespole,
-mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Oferujemy:

-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na pełny etat,
-interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
-możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.