Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Gdańsk

OBOWIĄZKI

Do Twoich obowiązków należeć będzie skanowanie i sortowanie przesyłek zgodnie z przyjętymi w firmie standardami. Dodatkowo będziesz odpowiedzialny/-a za załadunek oraz rozładunek aut dostawczych, tworzenie opakowań zbiorczych oraz za zachowanie porządku w miejscu pracy.

WYMAGANIA

Poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy od zaraz w godzinach 16:00 - 20:00. Od Kandydatów oczekujemy sumienności i odpowiedzialności w wykonywaniu powierzonych obowiązków oraz sprawności fizycznej.

OFERUJEMY

Ze swojej strony oferujemy zatrudnienie na pół etatu w oparciu o umowę o pracę ze stawką 1176 złotych brutto. Dodatkowo po przepracowaniu pierwszego miesiąca do wynagrodzenia doliczane są premie. Zapewniamy także możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Każdej nowej osobie gwarantujemy szkolenie przygotowujące do pracy.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.