Pracownik magazynu

OTTO Work Force

Gdańsk, pomorskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gdańsk

OTTO Work Force POLSKA Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Złota Karczma 26
Nr ref: SK/MAT/PDUT/11/2016

Wymagania:

- dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym od poniedziałku do niedzieli
- mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych
- zdolności manualne
- zdolność posługiwania się wkrętarką, śrubokrętem itp.
- kondycja pozwalająca na pracę fizyczną

Obowiązki:

- skręcanie mebli
- prace magazynowe
- dowożenie towaru

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową (ZUS, urlop, etc.) do końca grudnia 2016 z perspektywą przedłużenia
- darmowy posiłek
- atrakcyjną stawkę godzinową
- elastyczny grafik

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.