Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Job Impulse Polska (Grupa Job) to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Pracownik Magazynu

Miejsce pracy: Gądki

Aktualnie dla Naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU

Nr ref.: PM/GĄDKI/072016/MK

Miejsce pracy: Gądki k. Poznania

Nasza oferta:

• stabilne zatrudnienia na pełen lub mniejszy wymiar etatu

• szkolenia wdrażające

• BEZPŁATNY DOJAZD NA WYZNACZONEJ TRASIE

• atrakcyjny pakiet socjalny (karta rabatowa na zakupy w sieci sklepu Klienta, dofinansowanie do obiadów, ubezpieczenie zdrowotne)

• możliwość rozwoju w ramach dużej organizacji

• atrakcyjna stawka godzinowa

Miejsce pracy: Praca w dużym magazynie jednej z sieci handlowych.

Stanowisko pracy: Praca częściowo w wymuszonej, stojącej pozycji ciała; stanowisko związane z obsługą komputera; czasowe duże obciążenie psychofizyczne – pakowanie towaru i kompletowanie go dla dużej liczby odbiorców.

Zadania:

• kompletowanie zamówień zgodnych z oczekiwaniem Klienta

• wysyłka towaru do sklepów oraz Klienta indywidualnego

• pakowanie produktów

Nasze oczekiwania:

• dyspozycyjność do podjęcia pracy zmianowej

• sumienność i dokładność

• nastawienie na długotrwałą współpracę

• gotowość do pracy w Gądkach (powiat poznański)

Oferta skierowana również do Kandydatów z orzeczoną niepełnosprawnością. Aplikując na to stanowisko, masz pewność, że będziesz oceniany wyłącznie na podstawie swoich kompetencji.

Zachęcamy do zamieszczenia w aplikacji informacji o ewentualnych oczekiwaniach dotyczących usprawnień, które ułatwią Ci przyjazd i udział w rozmowie.

Po przeanalizowaniu aplikacji, skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: