Pracownik Magazynu

Work Service

Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zadania na stanowisku:

- Przyjmowanie towaru do magazynu
-Wydawanie towarów z magazynu na podstawie dowodów rozchodowych
- Rozmieszczenie i układanie przyjętych towarów, zabezpieczenie ich przed kradzieżą, zepsuciem, zniszczeniem
- Prawidłowe oznakowanie składowanych towarów
- Przestrzeganie terminów ważności i trwałości towarów oraz terminów zwrotu opakowań
- Utrzymanie porządku i czystości w magazynie oraz na drodze transportowej, eksploatacyjnej oraz pożarowej
- Prowadzenie dokumentacji magazynowej w oparciu o programy komputerowe (lub metodami tradycyjnymi)
- Czynny udział w inwentaryzacjach – wyjaśnianie przyczyn powstawania różnic w stanie ilościowym towarów
- Ponoszenie odpowiedzialności materialnej za powierzone mu towary i środki

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- Wykształcenia min. zawodowego
- Znajomości obsługi komputera
- Dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym
- Uprawnienia na wózek widłowy
- Komunikatywności
- Odpowiedzialności
- Dobrej organizacji pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji