PRACOWNIK MAGAZYNU

Logart

Błonie, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Na zlecenie międzynarodowego operatora logistycznego, dla jego magazynów logistycznych w Błoniu i Nadarzynie prowadzimy rekrutację na stanowiska:

Pracownik magazynowy oraz Operator wózka widłowego.

Opis stanowiska:

-  kompletacja wysyłek

-  relokacja towaru na magazynie

-  obsługa skanera

Osoby posiadające doświadczenie w pracy na wózkach widłowych mogą zostać zatrudnione w obsłudze wysokiego składu (wynagrodzenie: do 3 tys zł brutto)

Pozostali kandydaci (bez uprawnień do obsługi wózków widłowych) mogą podjąć zatrudnienie przy ręcznym kompletowaniu towaru (wynagrodzenie 12 zł brutto/ h)

Oferujemy:

- umowę o pracę po okresie próbnym

- pracę na dwie zmiany

- atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania

- dyspozycyjność i motywacja do pracy

- mile widziane (ale nie wymagane) uprawnienia na wózki widłowe

- gotowość do pracy zmianowej (06:00-14:00; 14:00-22:00 pn-pt)

Prezentacja firmy

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
7
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka