Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Pracownik Magazynu

Miejsce pracy: Belgia

KRAZ 1145

Opis stanowiska:
- Pracownik magazynu,
- praca w zakładzie produkującym markizy, werandy, gotowe metalowe altany ogrodowe.
- Załadunek, rozładunek, montaż, prace magazynowe, porządkowe.

- doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera,
- doświadczenie w ciężkich pracach fizycznych,
- znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (warunek konieczny!),
- chęć pracy w nadgodzinach,
- rozpoczęcie pracy 30.06.2014 r(wyjazd 29.06.14!!!).

Oferujemy:
- Pracę w międzynarodowej firmie.
- 7.5 euro netto/ h (na czysto).
- możliwość stałej współpracy,
- opiekę polskiego koordynatora na terenie Belgii.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Covebo Work Office Sp. z o.o.