Aweco Polska Appliance Sp. z o.o Sp. k.
Aweco Polska Appliance (TYCHY) – zakład koncernu Sanhua (Chiny) i Aweco (Niemcy), produkcja komponentów do sprzętu AGD i automotive, pow. zakładu – 21 000 m2,
poszukuje kandydata na stanowisko:

Pracownik Magazynu

Miejsce pracy: Tychy

Oferujemy:
- umowę o pracę
- stabilną pracę i zawodowe wyzwania w dynamicznie rozwijającym się zakładzie
- bardzo dobre warunki pracy i wynagradzania
- możliwość rozwoju zawodowego w grupie przedsiębiorstw o zasięgu światowym
- praca w systemie zmianowym

Zadania:
- fizyczne przyjmowanie dostaw, poprawna identyfikacje (etykietowanie) oraz kontrola ilości opakowań i uszkodzeń
- lokowanie oraz relokacje towaru na magazynie zgodnie z przyjętym systemem zarządzania materiałem
- wydawanie materiałów na podstawie zamówień produkcyjnych
- obsługa linii produkcyjnych
- meldowanie wyrobu gotowego
- przeksięgowywanie i wywożenie wyrobu gotowego na magazyn FW
-kontrola oraz utrzymywanie odpowiedniego stanu opakowań produkcyjnych
- fizyczne przygotowanie oraz fizyczna wysyłka części sprzedażowych
- utrzymywanie porządku na magazynie oraz podległych pod magazyn obszarach
- bieżąca kontrola stanów na magazynach
- dbanie o infrastrukturę magazynu
- zachowanie zasady FIFO i 5S we wszystkich obszarach logistycznych
- eskalowanie do bezpośredniego przełożonego wszelkich zakłóceń / nieporządków / niezgodności / uszkodzeń towarów w dostawie / w procesie / w wyrobie gotowym w ramach swojego obszaru pracy.

Wymagania:
- wykształcenie zawodowe – preferowane średnie
- dokładność, rozwinięte zdolności manualne
- uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego - warunek konieczny.

Zapraszamy do nadsyłania aplikacji w j. polskim i j. angielskim lub j. niemieckim.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.