HR Global Group Sp. z o.o.
HR Global Group – jesteśmy certyfikowaną agencją pracy tymczasowej, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy (certyfikat nr 12576), w 100% z polskim kapitałem. Realizujemy procesy rekrutacyjne na całym świecie, uwzględniając potrzeby i charakterystyki rynków lokalnych.

Pracownik Magazynu

Miejsce pracy: 00-124 Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Rozładunek/załadunek samochodów
  • Sortowanie przesyłek
  • Skanowanie przesyłek
  • Inne proste prace magazynowe

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Motywacja i zaangażowanie do pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę cywilno-prawną
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Pracę w godz. 23:00 - 6:00 lub 15:00 - 22:00
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 887 888 845 lub 887 888 842

Dla Naszego Klienta, Firmy z branży logistycznej, poszukujemy osób na stanowisko: