Pracownik magazynu ze znaj. j. angielskiego

Pran Sp. z o.o.

Utrecht, Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Pracownik magazynu
Dla naszego klienta na terenie Holandii - duży magazyn wielobranżowy w Utrechcie - poszukujemy pracowników na stanowisko:

Orderpicker - sklep internetowy

Praca polega na zbieraniu zamówień rożnych artykułów: spożywczych, kosmetycznych, ubrania, bielizna itp.
Zatrudnienie minimum do Swiat Bozego Narodzenia (dla osob zainteresowanych mozliwosc przedluzenia)

Idealna praca dla par!

Wymagania

- Komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego
- NUMER SOFI- mile widziane
- prawo jazdy mile widziane
- ewentual;nie dyspozycyjnosc w czasie Swiat Bozego Narodzenia

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
Minimum 8 tygodni
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka