Pracownik magazynu - Żabia Wola / od zaraz

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Żabia Wola, mazowieckie

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

Miejsce pracy: Żabia Wola

Zadania:
Praca na magazynie chłodni(temp od +2'C do +8'C) przy kompletacja zamówień (nabiał, mięso, warzywa, owoce);
Załadunek palet z towarem na auto;
Obsługa skanera magazynowego;
Kontrola jakości;
Foliowanie palet.

Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
Wynagrodzenie miesięczne oraz realną premię do 800 zł brutto.
Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Firmę;

Wymagania:
Dyspozycyjność do pracy w systemie zmian ( 17.00 - 1.00; 18.00 - 2.00; 19.00 - 3.00; 20.00 - 4.00; 21.00 - 5.00; 22.00 - 6.00) bądź ( 2.00 - 10.00; 3.00 - 11.00)
Zmiany rotują tygodniami.
Uprawnienia na wózek widłowy.
Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie;
Dokładność i sumienność;
Książeczka sanepid - warunek konieczny;
Własny środek transportu i możliwość dojazdu do Żabiej Woli.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: