Pracownik magazynu z żywnością

OTTO Work Force

Niemcy, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Niemcy

Szukasz dobrej pracy w Niemczech od zaraz? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ofertę pracy jako Komisjoner w magazynie z żywnością! Nie czekaj i aplikuj już teraz!

Miejsce pracy: Straußfurt, Niemcy

Opis Stanowiska
• Zbieranie zamówień w chłodnym (6 stopni) magazynie z żywnością
• Sprawdzanie zamówień pod względem poprawnej zawartości
• Pakowanie oraz przygotowanie towaru do wysyłki

Wymagania:
• Prawo jazdy kat B mile widziane
• Pracowitość, punktualność i niezawodność
• Znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
• Atrakcyjną stawkę 11,50€ brutto
• Zakwaterowanie
• Pracę na jedną zmianę
• Pewną pracę w znanej firmie
• Pomoc w organizacji wszystkich formalności
• Opiekę koordynatorów na miejscu
• Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.