pracownik magazynu z uprawnieniami na wózki widłowe

Randstad Polska Sp. z o.o.

Kalisz, wielkopolskie

Dla naszego klienta, znanej firmy z branży spożywczej, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 37168
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Kalisz

Zakres obowiązków:
  • przyjmowanie towaru od dostawców i ich właściwe rozmieszczenie w magazynie
  • przygotowywanie i wydanie towaru zgodnie ze złożonymi zamówieniami
  • kontrola przyjmowanych wyrobów pod kątem ilościowym
  • oznaczanie partii towarów dla ich identyfikacji
  • wypełnianie dokumentów związanych z procesem magazynowania

Oczekiwania:
  • doświadczenie w pracy magazynowej
  • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi i doświadczenie w ich obsłudze
  • książeczka dla celów sanitarno- epidemiologicznych
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu swoich obowiązków

Oferta:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie - 12,50 zł bbrutto / h z możliwością podwyżki
  • szkolenie wprowadzające
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)