Pracownik magazynu z uprawnieniami na wózki widłowe

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Zadania:

- załadunek i rozładunek asortymentu,
- kompletacja asortymentu,
- stawianie asortymentu na półki

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze,
- możliwość długiej perspektywy współpracy,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość bezpośredniego zatrudnienia u klienta,
- zdobycie cennego doświadczenia w renomowanej firmie na rynku pracy,
- opieka doświadczonego konsultanta.

Wymagania:

- posiadanie uprawnień na wózki widłowe,
- doświadczenie na powyższym stanowisku pracy,
- zaangażowanie,
- chęć do pracy w systemie trzech zmian

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials