Pracownik Magazynu z prawem jazdy kat. C

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Belgia, zagranica

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Miejsce pracy: Belgia

Zakres obowiązków:
- wykonywanie prac magazynowych,
- załadunek rozładunek towaru,
- obsługa wózka widłowego,
- Pakowanie oraz rozwożenie towaru do klientów.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy magazynowej,
- bardzo dobra kondycja fizyczna,
- doświadczenie w pracy jako kierowca kat C,
- samodzielność w wykonywanych zadaniach,
- doświadczenie w obsłudze wózka widłowego,
- znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym(warunek konieczny!)

Oferujemy:
- Zakwaterowanie , Ubezpieczenie,
- 7 euro netto/h
- Opiekę polskiego koordynatora

Forma kontaktu:
Wszystkie zainteresowane osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres e-mail lub kontakt telefoniczny.