Pracownik magazynu z oponami

Pran Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego holenderskiego klienta, hurtowni opon, poszukujemy osób z doświadczeniem w pracy w magazynie.

Firma zatrudni czterech pracowników. W tym, przynajmniej jedna osoba musi posiadać doświadczenie na podobnym stanowisku oraz wiedzę na temat opon.

Do obowiązków pracownika będzie należeć:
Umieszczanie opon na taśmie,
Usuwanie felg z opon,
Usuwanie zabezpieczeń z felg.

U pozostałych kandydatów mile widziane doświadczenie na magazynie.

Praca odbywać się będzie na pierwszej zmianie , na której pracownicy rozładowują i załadowują kontenery.
Osoby ubiegające się o tę pracę nie mogą mieć problemów z kręgosłupem oraz być przygotowanym na pracę w szybkim tempie.

Stawka 8,63 brutto na godzinę + dodatek do każdej godziny.

Wymagania:
Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
Własna inicjatywa,
Dobry stan zdrowia,
Prawo jazdy,
Mile widziany sofi numer.

Praca na dłużej w milej atmosferze

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka