Pracownik Magazynu z Odzieżą

OTTO Work Force

Holandia/Venlo, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Holandia/Venlo

!!!TYLKO TERAZ!!! Zacznij z nami pracę i zgarnij darmowy abonament Vodafone, który pozwoli Ci na darmowe rozmowy, pisanie SMSów i Internet 3GB wewnątrz Unii Europejskiej! Pamiętaj, aby zapytać naszego Rekrutera o warunki promocji!

Typ wakatu: praca tymczasowa

Ciekawa oferta pracy dla osób z dobrą znajomością języka angielskiego lub niemieckiego, możliwość pracy na krótki lub długi okres.
Jeżeli chcesz dobrze zarobić w euro i jesteś gotowy do pracy od zaraz, aplikuj na tę ofertę i dołącz do naszego zespołu!

Informacje o wakacie:
- Możliwość pracy wakacyjnej
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Umowę o pracę tymczasową
- Zakwaterowanie
- Ubezpieczenie
- Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie

Opis Stanowiska Pracy:
- pakowanie odzieży
- zbieranie / kontrola zamówień
- przygotowywanie towaru do wysyłki (etykietowanie, oklejanie kartonów)
- rozładunek ,załadunek kontenerów

Wymagania:
- Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
- Zaangażowanie, samodzielność, precyzyjność
- Gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.